Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 

Wesele, przyjęcie, impreza w pałacu
 
     Tradycyjnym ukoronowaniem tego najpiękniejszego dnia, ślubu dwojga kochających się ludzi,  jest wesele. Niełatwo sprawić by miało ono odpowiednią oprawę, klasę i było doskonale zorganizowane w każdym calu. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie kompetentnym i doświadczonym osobom. Nie tylko przygotujemy niezapomnianą, wystawną i elegancką  ucztę dla podniebienia i oka, dla której warto zapomnieć na jeden, dwa dni o kaloriach i dietach, ale również doradzimy i pomożemy przy wyborze oprawy muzycznej, zaplanowaniu pleneru fotograficznego i filmowego...
Pałac w Wojnowicach to wspaniałe  miejsce, idealne na wesele marzeń.

Wesela odbywają się w nastrojowej, stylowo wykończonej sali dla 85 osób, zaś do tańca służy 50 m kw. prawdziwego, dębowego parkietu.
Dodatkową i ogromną  radość daje możliwość spacerowania po  pełnym atrakcji, 4,5-hektarowym, przypałacowym parku, ze starodrzewiem i ciekawymi aranżacjami ogrodowo-parkowymi, ze stawem i zwierzyńcem.
Jeśli więc interesują Was: klasyczna, nie stylizowana elegancja i piękno zaklęte w prawie dwustuletnich murach,  a jednocześnie profesjonalizm i aktualne trendy w oprawie weselnej, trafiliście we właściwe miejsce.

      Nasze atuty, prócz niezwykłego miejsca,  to doświadczenie w organizacji wesel, profesjonalne zaplecze, miły personel, rozsądne ceny.  Na życzenie, Kierownik Urzędu  Stanu Cywilnego  może udzielić ślubu u nas, w pałacu, bez konieczności wyjazdu do miasta.

      Zadowoleni klienci wracają do nas  by zorganizować chrzciny, roczki, komunie, urodziny, czy tylko zaszaleć na balu sylwestrowym...
 
Jeśli macie jakieś pytania, prosimy o kontakt. Najlepiej jednak wszystkiego można się dowiedzieć na miejscu. Zapraszamy na spotkanie z naszym menadżerem, po uprzednim telefonicznym umówieniu się.
Tel. (+48) 509 205 554 lub (+48)  32 419 15 97.
Serdecznie zapraszamy.

 


FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
  
Aktualności
Czwarty odcinek cyklu"Dawni mieszkańcy wojnowickiego pałacu"
 Portal Naszraciborz.pl oraz kwartalnik "Krzanowice i okolice" opublikowały w swych świątecznych wydaniach kolejny, czwarty już, odcinek cyklu Zbigniewa Woźniaka o historii wojnowickiego pałacu.
Artykuł przeczytasz i obejrzysz zdjęcia, klikając  tutaj

 
 Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.