Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 

Dla Pary MłodejFotoFotoFoto
      Oferujemy smaczną, europejską kuchnię, wypróbowaną wielokrotnie w czasie wesel i innych uroczystości. Na życzenie, nasi kucharze przyrządzą każdą potrawę, również wegetariańską czy wegańską... Ponieważ "jemy" również oczami, wielką uwagę przykładamy do wystroju stołu. Może być tak, jak na załączonych fotografiach, ale dla Ciebie możemy zrobić również coś zupełnie nowego...
Nasze atuty, prócz niezwykłego miejsca, to doświadczenie w organizacji wesel, profesjonalne zaplecze, miły personel, rozsądne ceny. Na życzenie, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego może udzielić ślubu u nas, w pałacu, bez konieczności wyjazdu do miasta.

      Dla nowożeńców udostępniamy gratis piękny, zabytkowy apartament. Hotele w odległości 7 km, z możliwością przewiezienia gości.
Oferujemy wiele dodatkowych atrakcji, jak ceremonia wystrzału z armaty, przejażdżka bryczką, możliwość zwiedzania naszych muzeów, pokazy rycerskie, możliwość dodatkowego grilla...
Może być tradycyjnie, lub też z dozą ekstrawagancji, na sali lub pod namiotem. Udostępniamy też niesamowite miejsca na plenery fotograficzne i filmowe (park, pałacowe wnętrza, gigantyczny strych, Muzeum Dawnej Wsi oraz Muzeum Horroru).
Z prawdziwą przyjemnością podejmujemy się realizacji każdego wyzwania i niestandardowego pomysłu.  

         Proponujemy różne menu, w zależności od oczekiwań, potrzeb i zasobności kieszeni. Wszystkie jednak są naprawdę wystawne, eleganckie i w zupełności wystarczające. Cena przyjęcia weselnego za jeden dzień, w zależności od wybranego menu, już od 150 zł, zaś poprawin od 80 zł. Dzieci od lat czterech do dziesięciu - 50%.
Wesele w tygodniu (nie w weekend lub święto) może być  tańsze o 10 %. Od października do marca udzielamy rabatu, w zależności od wielkości imprezy.

      Wszystkiego najlepiej dowiedzieć się na miejscu, a jeśli mamy Wam poświęcić dostatecznie wiele czasu, prosimy o wcześniejsze umówienie się telefonicznie z naszym menadżerem.  Tel. 509 205 554.
Serdecznie zapraszamy
  
Aktualności
Czwarty odcinek cyklu"Dawni mieszkańcy wojnowickiego pałacu"
 Portal Naszraciborz.pl oraz kwartalnik "Krzanowice i okolice" opublikowały w swych świątecznych wydaniach kolejny, czwarty już, odcinek cyklu Zbigniewa Woźniaka o historii wojnowickiego pałacu.
Artykuł przeczytasz i obejrzysz zdjęcia, klikając  tutaj

 
 Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.